Pusinky rozdávám ♥zde♥

Desingy na přání vyrábím tu...

Reklamy mi nevadí

Spřáteluju tady.,.,.

Březen 2008


Amma Watson

30. března 2008 v 11:55 Harry Potter

Emma Watson

Herečka

Datum narození: 15.04.1990 Místo narození: Paříž, Francie (žije: Oxfordshire, Anglie) Znamení: Beran
Osmnáctiletá britská herečka Emma Watson se na chvíli stala modelkou. Představitelka Hermiony Grangerové z filmové ságy o čaroději Harrym Potterovi vyměnila svou školní uniformu ze stříbrného plátna za šaty od Yvese Saint Laurenta a Chanela a nafotila sérii snímků pro časopis Tatler. I když se z ní stala celebrita, Emma tvrdí, že stále stojí nohama na zemi. Nejlepší způsob, jak se vypořádat se slávou, je podle ní nechodit s bodyguardy, ale "žít, pokud možno, normální život". Do toho se počítá i vzdělání, soudí herečka, která by jednou ráda studovala filozofii na Cambridgeské univerzitě.
Hermiona Grangerová se narodila 19. 9. 1979. Je studentkou nebelvírské koleje Školy čar a kouzel v Bradavicích. Tvoří nerozlučnou přátelkou trojku s Ronem Weasleym a Harrym Potterem. Hermiona je mudlovského původu, oba její rodiče jsou zubaři. Je nejlepší studentkou ročníku a velmi schopnou čarodějkou. Její bystrá mysl, láska ke knihám, touha po poznání a velká aktivita v hodinách jí u mnohých vysloužily pověst šprta. Přestože se Hermiona projevuje občas poněkud panovačně a umí dát bez obalu najevo svůj názor, je zároveň velmi kamarádská, má velký smysl pro spravedlnost a zastává se utlačovaných. V případě, kdy to nutnost nebo loajalita k přátelům vyžaduje, je ochotna riskovat i hodně obětovat.
V době svého nástupu do Školy čar a kouzel v Bradavicích je Hermiona popisována jako nepříliš půvabná dívka, která má "husté, střapaté hnědé vlasy a dost velké přední zuby", v průběhu let se však proměňuje v přitažlivou mladou dívku, o kterou začínají chlapci jevit zájem nejen pro její encyklopedické znalosti. Jejím domácím zvířetem je Křivonožka, kříženec kočky s magu
Emma WatsonEmma WatsonEmma WatsonEmma Watson

Fotky Madonny

24. března 2008 v 13:37 Madonna
MadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonnaMadonna


Fotky Fergie

24. března 2008 v 13:06 Fergie
Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>

O Fergie

24. března 2008 v 12:59 | Nikineccka |  Fergie

Stacy Ferguson <Fergie>

Znamení:Beran
Celé jméno:Stacy Ann Ferguston
Datum narození:27.3.1975
Místo narození:Kalifornie
Fergie má má mladší sestru Dannu Karrieren. Obě jsou si hoodně podobné. Fergie dostala svou první hereckou příležitost jako moderátorka v funny pořadu "The Charlie Brown and Snoopy show" Poté dostala několik nabídek na moderování různých pořadů,ale i na reklamy.
V roce 1986 hrála v hororové komedii "Moster in Clothes" Poté působila v New Yourských seriálech.
V roce 1989 se vzdala světu kamer a vrátila se z5 do obyčejného života a dění normal. teenengera. Hudba ale pořád byla její vášní a proto s holkama založila skupinu Wild Orchid. S touto skupino měla dokonce vlastní pořad v televizi. vydala se svou skupinou 2 alba. V roce 2003 připravovala skupina 3 album ale už ho nestihla vydat,protože se skupina rozpadla. A to kvůli depresím kvůli kterým dokonce musela Fergie podstoupit terapii.
O rok později se Fergie o5 věnovala své profesional pěvecké kariéře,ale chtěla změnu. Proto se rozjela do Los Angeles a tam potkala Willa ze skupiny BLACK EYED PEAS. Potkávali se spolu často v různých pořadech a setkávali se číím dáál časteji. Poté přijala na krátky čas svůj hlas umělecké skupině Trio.
S Black eyes Peas ale nazpívala pár songu a hned bylo rozhodnuto. Vydala s nimi svoji 1. desku Elephant,dostala své umělecké jméno FERGIE
Stacy Ferguson <Fergie>
Stacy Ferguson <Fergie>Stacy Ferguson <Fergie>


O Gwen

22. března 2008 v 19:47 Gwen Stefani
Gwen Stefani se narodila 3.10.1969 v Kalifornii.Proslavila se jako čle¨nka skupiny No Doubt. Do skupiny ji dostal starší bratr Eric. Po jejím rozpadu se Gwen vydala na sólovou dráhu a vydala CD Love Angel Music Baby.Gwen se nevěnuje pouze zpěvu, ale také návrhářství, producerování, herectví a vtírá se taky do modelingu. Má vlastní módní značku L.A.M.B. (šaty, boty, pozdra na CD) která je pojmenována ve zkratkách podle jejího prvního sólového cédéčka. Zahrála si v novém filmu po boku Leonarda Dicapria a teď ji pořád přicházejí nové scénáře na nové a nové filmy.Gwen svou hudbu prodává i po internetu a brzy se stane první popovou hvězdou, která na internetu prodá legálně víc než 1 000 000 skladeb. Byla už šestkrát nominována na cenu MTV. V roce 2003 si vzala za muže Gavina Rossdalea s kterým tedka čeká dítě.Gwen nejvíce zabodovala písničkou Hollaback girl která pobláznila celý svět.
Gwen StefaniGwen StefaniGwen Stefani