Pusinky rozdávám ♥zde♥

Desingy na přání vyrábím tu...

Reklamy mi nevadí

Spřáteluju tady.,.,.

Amma Watson

30. března 2008 v 11:55 |  Harry Potter

Emma Watson

Herečka

Datum narození: 15.04.1990 Místo narození: Paříž, Francie (žije: Oxfordshire, Anglie) Znamení: Beran
Osmnáctiletá britská herečka Emma Watson se na chvíli stala modelkou. Představitelka Hermiony Grangerové z filmové ságy o čaroději Harrym Potterovi vyměnila svou školní uniformu ze stříbrného plátna za šaty od Yvese Saint Laurenta a Chanela a nafotila sérii snímků pro časopis Tatler. I když se z ní stala celebrita, Emma tvrdí, že stále stojí nohama na zemi. Nejlepší způsob, jak se vypořádat se slávou, je podle ní nechodit s bodyguardy, ale "žít, pokud možno, normální život". Do toho se počítá i vzdělání, soudí herečka, která by jednou ráda studovala filozofii na Cambridgeské univerzitě.
Hermiona Grangerová se narodila 19. 9. 1979. Je studentkou nebelvírské koleje Školy čar a kouzel v Bradavicích. Tvoří nerozlučnou přátelkou trojku s Ronem Weasleym a Harrym Potterem. Hermiona je mudlovského původu, oba její rodiče jsou zubaři. Je nejlepší studentkou ročníku a velmi schopnou čarodějkou. Její bystrá mysl, láska ke knihám, touha po poznání a velká aktivita v hodinách jí u mnohých vysloužily pověst šprta. Přestože se Hermiona projevuje občas poněkud panovačně a umí dát bez obalu najevo svůj názor, je zároveň velmi kamarádská, má velký smysl pro spravedlnost a zastává se utlačovaných. V případě, kdy to nutnost nebo loajalita k přátelům vyžaduje, je ochotna riskovat i hodně obětovat.
V době svého nástupu do Školy čar a kouzel v Bradavicích je Hermiona popisována jako nepříliš půvabná dívka, která má "husté, střapaté hnědé vlasy a dost velké přední zuby", v průběhu let se však proměňuje v přitažlivou mladou dívku, o kterou začínají chlapci jevit zájem nejen pro její encyklopedické znalosti. Jejím domácím zvířetem je Křivonožka, kříženec kočky s magu
Emma WatsonEmma WatsonEmma WatsonEmma Watson
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marcel Marcel | E-mail | Web | 1. března 2012 v 10:57 | Reagovat

Tady je to velmi zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama