Pusinky rozdávám ♥zde♥

Desingy na přání vyrábím tu...

Reklamy mi nevadí

Spřáteluju tady.,.,.

Květen 2008

kOmEnTáŘě

12. května 2008 v 17:45 Komentáře
Ahoj!!!!!!! SEm prosím pište různé komentáře k článkům,připomínky,pochvaly a tak dále.Moc dík za to že navštěvujete tenhle blog.Sealed

Super vtípky na pobavení!:-D

10. května 2008 v 20:46 Vtipy
Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, řekni mi 2 zájmena."
Pepíček říká: "Kdo?Já?"
"Výborně pepíčku!"

Děti ve škole dostaly za úkol napsat slohovou práci na téma "Chudá rodina"
Dcera milionáře nejprve dlouze přemýšlí a potom začne psát:
"Byla jednou jedna chudá rodina. Otec byl chudý, matka byla chudá. Chudá byla i jejich služka, šofér a zahradník. I jejich kuchař byl chudý..."

Baví se dva studenti: "Jestli je pravda, to co říkal děkan, tak mě vyhodí z univerzity." - "A co říkal děkan?" - "Že mě vyhodí z univerzity.!"

Paní učitelka se ptá dětí ve škole: "Máte domácí úkol, který jsem vám zadala?" všichni kývají na souhlas, jen Pepíček zavrtí hlavou a řekne: "Prosím, paní učitelko, mě ho sežral pes!" paní učitelka se rozčílí: "Co je to za hloupou výmluvu Pepíčku?" a Pepíček na to: "Přísahám, ale musel jsem ho přinutit."

"Studente, můžete mi něco říci o Slovenském národním povstání?" - "Pane profesore, nevím nic určitého, ale prý se fakticky něco chystá."¨
¨

Pepíček přijde domů ze školy, a říká mamince: Mami, pomůžeš mi s úkolem? Promiň, já fakt nemám čas já musím žehlit. Pepíček si to zapíše. Pak jde za tatínkem a říká: Tati, pomůžeš mi s úkolem? Hele promiň, já fakt nemám čas, fakt sorry, já musím opravit auto. Pepíček si to opět zapíše. Jde za sestrou, ta ho pošle do prd**e. Opět si to zapíše. Pak jde za bráchou, ten mu řekne: Fu*k off. Zapíše si to. Pak jde za dědečkem a zeptá se ho: Dědo můžu do zoo? Jen běž, jen běž, a v zoo uvidí Pepíček opičku s červenou prdelkou. Všechno si zapíše. Potom příjde druhý den do školy a paní učitelka se ho zeptá: Pepíčku, co jsi napsal do domácího úkolu? Promiň , já fakt nemám čas já musím žehlit. Opět se ho zeptá: Pepíčku, co jsi napsal do domácího úkolu? Hele promiň, já fakt nemám čas, fakt sorry, já musím opravit auto. Zas se ho zeptá: Pepíčku co jsi napsal do Dú? Jdi do prd**e. Učitelka se opět zeptá: Pepíčku, co jsi napsal do Dú? Fu*k off. Pak už to nevydrží a zeptá se: Pepíčku mám jít za ředitelem? Jen běž, jen běž. A Pepíčku, víš kdo je pan ředitel? Jo, opička s červenou prdelkou.

Ve škole o přestávce se strhla rvačka. Vešel učitel, napomenul žáky, ale ti mu jen drze odmlouvali. A nejvíc Tonda: "Jdi se vycpat učitelskej!" - "Jak to se mnou mluvíš?! rozčílí se učitel a rozhodne se zavolat pana ředitele. "Hele, ředitelskej, jdi se vycpat i ty!" Ředitel zalapá po dechu a letí i s učitelem do ředitelny zavolat otci nezdárného žáka, listuje ve Zlatých stránkách, najde adresu. Potom se zamračí a odchází z ředitelny. "Ale, pane řediteli, kam teď jdete?" volá za ním učitel. Ředitel se otočí a praví: "Nevím jak vy, pane kolego, ale já se jdu pro všechny případy vycpat!!!"

Učitelka zeměpisu k Pepíčkovi Kalianků: "Čím je známá Ostrava? - "Nevím." - A odkud máte uhlí?" - "Ze sklepa.
Perou se dva žáci: "Ty jsi hrozný blbec" - "A ty ještě větší!" Zasáhne pan učitel: "Nezapomeňte, že já jsem tady!"

Učitelka k žákovi: "Časuj nám sloveso chodit!" "Chodím ... chodíš.... chodí..." "Rychleji!" Pobídne ho učitelka. "Běžím... běžíš.... běží..."

Baví se dva školáci: "Kde je Pepa?" - "V nemocnici." - "A co se mu stalo?" - "Vyhrál soutěž o to, kdo se nejvíc vykloní z okna!"

Víte jaký je rozdíl mezi být zkoušenej nebo zkouřenej?
Žádnej u obou víte hovno

Víte jaký je rozdíl mezi školou a věznicí?
Žádný v obou sedíte a nevíte za co.
Pepíček říká svému učiteli: "Nechci Vás strašit, pane učiteli, ale tatínek říkal, že když nebudu nosit lepší známky, tak někdo dostane výprask ..."

Pan učitel u hodiny matematiky: "Když sním 10 pomerancu a 15 jablek co dostanu???"
A na konci třídy se hlásí Pepíček a odpoví: "Sračku!"

Učitelka před hodinou přírodopisu donese do třídy vycpanou sovu a odejde. Pepíček využije situace, vezme sovu a straší s ní děvčata ve třídě. Paní učitelka se vrátí, Pepíčka pokárá a do žákovské knížky mu napíše poznámku:
"Pepíček honil po třídě děvčata s ptákem v ruce....."
Pak jí dojde, že to napsala hloupě a chce zápis vygumovat. Pepíček ale gumu nemá a tak učitelka dopsala....
" ...a gumu nemá!!!"