Pusinky rozdávám ♥zde♥

Desingy na přání vyrábím tu...

Reklamy mi nevadí

Spřáteluju tady.,.,.

Prosinec 2008

Máš me rád(a) ??

31. prosince 2008 v 18:18 | Niiikinka |  Obrázky
Ahojky...Jestli mě máš rád(a) nebo se ti líbí můj blog tak klikni TaDy a já se ti odměním!!! Jinak vám všem přeju štastnej novej rok !!

DárečeQ

31. prosince 2008 v 17:29 mé SB
Mám tady dáreček ´pro všechny moje SB..//

Adoptuj si pixelku

31. prosince 2008 v 17:07 | Nikčaaa |  Adopce zvířátek
aHoJky!!!!! TaKžE tAdY máM sVoJe PrVníí AdOpTivNí pIxElkY a TeD pRaViDlA....

1.KaŽdEj si může adoptovat max.2 pixelky
2. Pixelku(y) si musíš umýstit na blog a napsat od koho je
3. musíš se o ni starat
4. musíš jí dát jméno
5. musím ti ji nejprve schválit

No to je taQ všechno...Jo a abych nezapoměla pixelky se hýbou..Jsou rozkošný!!!!

1..

2...3...
Adoptováno4....


5..... Adoptována-jméno: Rexík
minulé bydliště: bravo-holky.blog.cz
Současné bydliště:sarinki-super-blog.blog.cz6.....7....8...9.....10....


11.....
Adoptováno12....

13....
Adoptováno
14.....

15...


Tak honem adoptujte si je at jim není smutno... :-)

Od maki za SB

30. prosince 2008 v 11:58 Moje diplomky
Mám tady diplomek od maki za SB.....Happy New Year

30. prosince 2008 v 10:34 Obrázky
Všem Vám moc přeji štastný nový rok..At se vám v roce 2009 splní všechna přání o jakých jste snili...Štastný nový rok Vám přeje Vaše Niki...

Happy New Year 2008!!!!Synemetrix, Happy New YearHAPPY NEW YEARHappy New Year!Downtown, New Year 2006Feliz Navidad y Prospero Año NuevoHAPPY NEW YEAR

Justin Timberlake-Životopis

29. prosince 2008 v 19:55 Justin Timberlake

Povolání: Zpěvák, herec, tanečník
Věk: 27
Datum narození: 31. 01. 1981
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA
Znamení: Vodnář
Člen skupiny: 'N Sync

Životopis

Justin Timberlake se narodil a vyrůstal v Memphis v Tennessee. Od malička se mu zalíbilo zpívání a tancování. Svou první soutěž "Dance Like New Kids On The Block", vyhrál jako malé dítě. Poprvé se v televizi objevil v jedenácti letech v show pro mladé talenty "Star Search", kde zpíval country music.

Obrovský zlom ve své kariéře přišel v roce 1992, když mu byla nabídnuta šance pravidelně vystupovat v Disneyově "Mickey Mouse Club". Po dvou letech vystupováni dokázal jako umělec velmi dobře zapůsobit. V pořadu se potkal s budoucím spolupracovníkem z *NSync Joshua Scottem Chasezem a popovými princeznami Christinou Aguilerou a Britney Spears.

Po ukončení vystupování v Mickey Mouse Clubu se po naléhání Chrise Kirkpatricka připojil k nové chlapecké skupině. Společně tedy s Kirkpatrickem, Chasezem, Joey Fatonem a Lance Bassem vytvořili skupinu *NSync. Po značných úspěších v zahraničí se koncem devadesátých let podařilo *NSync prorazit i v amerických hitparádách s veleúspěšným albem "Strings Attached and Celebrity".

V přímém souboji s Backstreet Boys byl *NSync mnohem více dynamickou skupinou mladých zpěváků. Což skupině pomohlo dosáhnout neobyčejných úspěchů v prodeji nosičů a mnoha ocenění. Přestože byl Justin nejmladším členem skupiny stal se nejvýraznější a brzy vůdčí osobností, která měla obzvláštní nadání na zpěv a tanec.

K obrovskému růstu jeho popularity mu velmi pomohl románek s mladou popovou královnou Britney Spears. V jednu dobu se pár objevoval ve všech světových médií a byl nazýván královským párem popu. Ačkoliv jejich vztah dlouho nevydržel, popularita obou se díky jejich vztahu drží dodnes.

V současné době se Justin rozhodl pro sólovou kariéru, je připraven získat nové fanoušky s jeho prvním sólovým albem "Justified". Justin má také vlastní organizaci "Justin Timberlake Foundation" pro podporu výuky hudby na školách.

V roce 2006 vyšlo album FutureSex/LoveSounds které obsahuje hity jako SexyBack,My Love nebo What Goes Around/Comes Around v jehož klipu si zahrála i Scarlett Johansson, dále také Summer Love a Love Stoned. V prosinci 2006 se rozešel s Cameron Diaz se kterou se dal dohromady roce 2003.

V současné době chodí s velice známou herečkou Jessicou Biel. Před Vánoci v roce 2007 vyšel na DVD záznam z koncertu, který natáčela televizní stanice HBO.

19. dubna 2007 vstupuje do českých kin film Alpha Dog ve kterém si Justin zahrál jednu z hlavních rolí.

HSM 3- fotky

29. prosince 2008 v 13:22
Muzikál ze střední 3: Maturitní ročníkMuzikál ze střední 3: Maturitní ročníkMuzikál ze střední 3: Maturitní ročníkMuzikál ze střední 3: Maturitní ročníkMuzikál ze střední 3: Maturitní ročníkMuzikál ze střední 3: Maturitní ročníkMuzikál ze střední 3: Maturitní ročníkMuzikál ze střední 3: Maturitní ročníkMuzikál ze střední 3: Maturitní ročníkMuzikál ze střední 3: Maturitní ročníkMuzikál ze střední 3: Maturitní ročníkMuzikál ze střední 3: Maturitní ročník

HSM 3-Maturitní ročník= Popis

29. prosince 2008 v 13:18 High school musicalPlakát

Popis filmu

Díky mezinárodnímu castingu, kterého se zúčastnilo více než tisíc mladých herců z různých koutů USA, Kanady a Velké Británie, budou představeny tři mladé nastupující hvězdy muzikálové scény: Matt Prokop, Justin Martin a Jemma McKenzie-Brownová.
V připravovaném filmu Walt Disney Pictures "Muzikál ze střední 3", jehož podtitul v originále zní "Senior Years", byli herci obsazeni do rolí starších studentů říkajících si Wildcats.

Tři nové tváře
Trojice hvězdných nováčků rozšíří herecké obsazení předchozích dvou filmů, a tak se opět můžeme těšit na již známé tváře: Zac Efron, Vanessa Hudgensová, Ashley Tisdaleová, Lucas Grabeel, Corbin Bleu a Monique Colemanová. Natáčení zbrusu nového filmu začíná již koncem tohoto měsíce pod režijním vedením Kennyho Ortegy, jenž je podepsán pod oběma předchozími snímky pro Disney Channel.

Ortega k přípravám třetího filmu říká: "V báječném scénáři Petera Barsocchiniho přibyly tři nové postavy. Tak jsme zorganizovali masivní casting napříč severní Amerikou a Anglií, abychom našli ty správné mladé herce. A jsme si jisti, že s těmito talentovanými umělci přichází do našeho třetího filmu ze střední školy East High spousta humoru, překvapení, nová zápletka a skvělá muzikálová zábava. Jemma je jednou z mnoha mladých hereček, které jsme potkali v Londýně. Zapůsobila na nás svými pěveckými a tanečními výkony a navíc je ohromně bezprostřední a spontánní. Matt má úžasné osobní kouzlo a výrazný smysl pro humor. A Justin je osobnost se silným charismatem a k tomu je ještě skvělý komediální herec, který umí velmi dobře tančit."

První dva díly měly celosvětový úspěch
"Muzikál ze střední" měl na americkém televizním kanálu Disney Channel premiéru v lednu 2006 a rázem se stal nejsledovanějším filmem této stanice. Celosvětově se krátce nato zařadil mezi divácké hity, když byl odvysílán dalšími 27 televizními stanicemi. Dohromady jej vidělo na 250 milionů diváků ve více než 20 jazykových verzích a ve 100 zemích světa včetně Čínské lidové republiky. Soundtrack k filmu dosáhl v roce 2006 na první příčku americké hitparády a ve stejném roce se stal nejprodávanějším televizním filmem na DVD.

Druhý a právě připravovaný třetí film tedy navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny.

"Muzikál ze střední 3" nám ukazuje studentské "mazáky" Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Nejlepší blog měsíce aneb 1.místo

28. prosince 2008 v 18:18 Moje diplomky
Ahojky...Na blogu sarinki tady jsem zvítězila....Sajinka totiž sezařovala její SB a mě dala na první místo...tak tady mám diplomky za nejlepší blog měsíce....
Jméno:tasinga
Bydliště:www.bravo-holky.blog.cz
blog:www.bravo-holky.blog.cz
minule bydliště:www.sarinki-super-blog.blog.cz

Hustá Koláž!!!

27. prosince 2008 v 19:55 Obrázky
Jouky fakt hustej obrázek!!!


Motorky

27. prosince 2008 v 16:19 Obrázky
Zrovna u mě byl můj malej bratránek a ten má strašně rád motorky..Tak mě napadlo že vám tady můžu dát pár obrázků


minze aginmy old 1motocycle raceAmbulance=Motocycle???this is the only blue thing i like

Happy Birthday

26. prosince 2008 v 21:00 Obrázky
Pokud jste měli tedka někdy nebo budete mít narozeninby tak vám přeji hodně štěstí zdraví atd...........

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthdayhappy birthday

Tak Happy Birtday :-*

Happy end

26. prosince 2008 v 20:52 Obrázky
Jů opravdu rozmilej obrázek


Od Naty

23. prosince 2008 v 18:26 Moje diplomky
Mám tady jmenovky od Naty...Za bleskovku a k Vánocům


a dalšíKarkulátor

23. prosince 2008 v 18:09 soutěže
Ahojky lidičky...Našla jsem fakt doubej kalkurátor Lásky...je to fakt Bomba.....kžvicky mi vyčly fakt hustý vědi určitě ho vysloušejte...je to fakt super..


Hra je TADY ....Je fakt super

Dárečky pro mé SB

23. prosince 2008 v 17:54 Obrázky
Ahojky....No jo nebojte se moje Dbtaky mám pro vás dárečky...Pro každého mám nějaký doufám že se vám bude líbít...tak mějte pěkné Vánoce a bohatého ježíška...

Pro Maki
Pro martinka


Pro SajinkuPro Naty
Pro Albi
pro Saru
Pro Lusy
pro VacCi
A poslední pro renčutak co mé milé SB líbí???

Smileee

23. prosince 2008 v 9:11 Obrázky

Dárečky

23. prosince 2008 v 9:04 soutěže
Dneska končí soutěž o nejlepší dárek....Docela mě naštvalo že se nikdo nepřihlásil, ale co už......No takže bych alespon chtěla aby jste mi napsali během dopoledne do komentíků co si přejete a já to nějak zdeformuju.....:D..No doufám že vás bude hodně a že mi alespon tímhle uděláte radost....