Pusinky rozdávám ♥zde♥

Desingy na přání vyrábím tu...

Reklamy mi nevadí

Spřáteluju tady.,.,.

Červen 2009

Tak dooost!!!+++ Třídění!!!!!!

30. června 2009 v 18:59 | N!k!nQa |  Moe kecyy
Tak Doost!!!!

Tohle mě už fakt nebaví!!! Některé moje SV na můj blog vůbec nechodí a nemám od nich žádné komentáře !! Takže jsem se rozhodla že udělám třídění SB, protože moje návštěvnost je fakt malá a to mě štve!!!

takže pokud chcete zůstat mím SB stačí napsat

1. Jméno
2. blog
3. Proč chceš zůstat mím SB ??

29.6.2009 slaví

29. června 2009 v 20:24 | N!k!nQa |  Dnes slaví....
dneska slaví narozky jedna zpěkvačka z Pussycat Dolls a je to

Nicole Scherzinger (31)Vše neeeeeeeeeeej
Hilary duff- Životopis

26. června 2009 v 20:50 | N!k!nQa |  Hilary Duff


Životopis

Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope,nebo v moderní popelce ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadet Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film (Italské prázdniny 1) získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylie Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary má sestru Haylie Duff, která je méně slavná zahráli si spolu ve filmu Material Girls (Holky v balíku) ,a ve filmu Lizzie McGuire.

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff.Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...

New Stránky Bravo Girl!

26. června 2009 v 20:49 | N!k!nQa |  Moe kecyy
Víte, že má bravo Girl! své nové stránky?? No jako ony fungují už docela dlouho, akorát mě to napadlo, je semka dát až dneska.... Jestli jste ty stránky ještě nenavštívili a chtěly byste, tak stačí kliknout sem... Tak pp

N!k!nQa

:D Drsný :D Je to fakt směšný :S

25. června 2009 v 16:08 | N!k!nQa |  Robert Pattinson
:D:D:D:D Tak tohle je docela sranda jako :D:D Takej Robert :DStmívání :) Dneska jsem ho viděla ve škole:)

25. června 2009 v 16:06 | N!k!nQa |  Moe kecyy
Dneska jsem ve škole viděla poprvé film Stmívání, a zjistila jsem, že je hrozně bezvadnej :) Fakt se mi moc líbil.. Škoda, že jsem ho neviděla pořádně, protože tam pořád někdo mluvil a tak jsem kousek neslišela, ale jinak v poho :)

A jak vám se líbí film stmívání?? Napište do komentů

zatím pp

N!k!nQa


New Desing.... Už bylo na čase...

24. června 2009 v 20:00 | N!k!nQa |  Moe kecyy
Takže jak jste si už určite všimli, mám novej desing...

A jak se vám líbí???

Je tam i moje fotka, ale to ste asi poznaly... Eště nějaký ůdaje o tom desingu

doba výroby desingu- asi 50 min

kdo je na desingu- já, Hilady Duff, Ovečka, N, Kytka, Hello Kity

spokojenost- no.... 70 %

Tak pište komentáře jak se vám líbí desing...


Fůůj :(

23. června 2009 v 17:49 | N!k!nQa |  Heath Ledger
Heath je tadyk pěkně hnusnej


Nejhorší na tom je, že je to opravdu on.....

Že by Duffy??

23. června 2009 v 17:46 | N!k!nQa |  Dnes slaví....
JJ dneska fakt slaví narozky Duffy... A dnes je jí čerstvích 25 let

Snídaně s Novou - klip k písničce "Chceme žít s vámi"

20. června 2009 v 11:24 | N!k!nQa |  Videjka :-)

Sou bezkonkuřenčně nejlepší!!